Pokud mte problmy s menu, pouijte Statick menu

Úspěch filmu Rocky VI?

Již je to poměrně dlouho co přišel do kin film Rocky Balboa (Rocky VI).

Trošku se vrátím do historie, jistě nejúspěšnější pokračování příběhu o Rockym byl čtvrtý díl, v kinech vydělal nejvice peněz a je i obecně nejoblíbenější.
Patý díl byl napak úspěšný nejméně, Rocky se vrátil prakticky na začátek a ani oblíbených akčních scén nebylo mnoho. Pro neúspěch patého dílu velký příběh o boxerovi skončil.

Náhle však po 15ti letech Sly opět oživil hrdinu do dalšího pokračování. Proč? Možná protože jeho největší konkurence oživila svého terminátora? :) To už je asi jedno, Rocky byl oživen a podle všeho je to opravdu poslední díl. A jak uspěl u diváků?

Ano všichni jsem rádi za další pokračování, ale podle sebe i podle reakcí lidí kteří viděli tento film si nemylsim ze by byl nějak úspěšný, neznám sice čísla kolik vydělal v kinech nicméně není duležitější úspěch u diváků? No tento článek ani nebude mít závěr, spíš bych ho otevřel pro Vaše komtáře ... jak se vám Rocky VI líbil?
SGS, 22. 7. 2012, 23:58:55Vae jmno:

Text pspvku:2. asrimbkgxs6p - 29. 10. 2016, 10:31:55
generic cymbalta generic strattera medrol cost

2. 6tu5mzx2 - 23. 12. 2015, 3:39:46
Greengrass nefatočed na intelekt vedc než pe1nove9, kteřed se umedstili nad nedm. Ote1zka je, anyomne, co vlastně mednedš intelektem... Je to ta če1st mozku, ktere1 tě nuted volat "supr" a "cool", aniž vlastně vedš proč?