Pokud máte problémy s menu, použijte Statické menu

Souboj legend

Už je to hodně let co vznikl první Rocky a první Rambo a tehdy i vznikl spor, který trvá až do ted. Je lepší Rambo, nebo Rocky? Myslím, že ani zde se tato otázka nevyřeší, ale každý se určitě může sám rozhodnout, kdo je pro něho větší hrdina.

Rocky Rambo


Rocky
Rocky je klasickým americkým snem, kdy se s obyčejného muže stává světově známá superstar, která vždy hrdě reprezentuje svou zemi. Ameriku. Právě proto byl asi Rocky tolik úspěšný, nejvíce díl čtvrtý, kdy se Sly opravdu trefil se situace mezi Amerikou a Ruskem a hrdě i přes smrt nejbližších poráží ruského boxera. Rocky se stal synonymem pro výborného boxera, který jé témeř neporazitelný.


Rambo
Rambo, válečný hrdina. Jméno John Rambo se stalo symbolem pro udanost a odvahu. Ryzí válečný stroj s jedinou touhou vyhrát tam, kde jiný prohrál a jestliže vítězství znamená že zemře, zemře bez strachu, bez lítosti. Rambo se opět vratí do Vietnamu a celou, pro Ameriku trapnou prohru obrací v úžasné vítězství. John se stal vzorem mnoha a mnoha chlapců a mužů. Podle výzkumu je Sly nejnámějším hercem světa, a velkou zásluhu na tom má právě Rambo II.