Pokud máte problémy s menu, použijte Statické menu

Stalloneto

Stalloneto je původní strategická karetní hra. Umožní Vám například zúčastnit se boje mezi Rambem a Teaslem, vítězství Rockyho nebo prožít spojenectví Tanga a Cashe. Ve hře naleznete postavy z filmů S. G. Stallona, které za pomoci svých zbraní navzájem bojují. Neschází ani prémie nebo prostředí pro boj. Jako u většiny karetních her záleží trochu na náhodě, ale jde také o strategii a výhodou je i znalost filmů s S. G. Stallonem.

Hra prošla dlouhým vývojem. Prvotní verze byla s klasickými tištěnými kartami (98 karet) a postupně se rozšiřoval jak balík, tak pravidla. Na těchto stránkách Vám poprvé představujeme verzi pro počítač. Zatím mohou hrát dva hráči na jedné stanici, do budoucna se počítá i s verzí pro lokální síť, pro síť internet (přes náš centrální server) a dokonce i s umělou inteligencí pro single player.

Původní tištěnou verzi bylo možné hrát i ve větším počtu hráčů (dva týmy proti sobě). Pokud máte zájem o další informace, navštivte, prosím, sekci věnovanou Stallonetu ve fóru.

Autor hry Mifeet spolu s autorem námětu SGS Vám přejí příjemnou hru. Rádi uslyšíme Vaše ohlasy na fóru.

Stalloneto
Obrázek ze hry


Pravidla na stažení (pdf)

Hra na stažení (swf)